Silikonowa forma wiewiórki

Kod: NF-206
Brak oceny
zł19
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
25.7.2024

Pleśń wiewiórki

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Silikonowa forma z motywem wiewiórki, szyszki, gałązki i żołędzia.

Rozmiar formy: 98x68x15mm

Wielkość motywów: wiewiórki - 38x47mm, 40x27mm, szyszka - 31x17mm, żołądź - 24x14mm, gałązka - 46x7mm

Opisy form silikonowych

 1. 100% silikon spożywczy
 2. Zakres temperatur: -40°Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
 3. Łatwe do użycia w piekarniku, mikrofalówce lub zamrażarce
 4. Elastyczny, lekki i przenośny, łatwy do przechowywania
 5. Certyfikat FDA/SGS

  Sprzedawane przez nas formy silikonowe są bardzo elastyczne, niezwykle odporne na obciążenia mechaniczne, wysoką temperaturę i mróz. Testowane w laboratoriach zgodnie z przepisami FDA i SGS dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

  Foremki silikonowe są idealne do formowania marcepanu, pomady itp. Mimo, że pierwotnie zostały zaprojektowane do użytku w przemyśle spożywczym (dekoracje tortów), doskonale sprawdzają się również przy użyciu materiałów niespożywczych, takich jak glinka ceramiczna, mydło i wosk.

  Tradycyjne formy silikonowe wykonywane są w blokach/klockach o kwadratowych narożnikach i grubych ścianach. Jest to powszechnie postrzegane jako bardziej wytrzymały produkt o dłuższej żywotności, choć jest to prawdą tylko do pewnego stopnia. Wraz z naszymi dostawcami stwierdziliśmy, że takie formy są trudniejsze w obsłudze i jeszcze trudniejsze w kształtowaniu. Zamiast tego staramy się projektować każdą formę indywidualnie, tak aby kształt zewnętrzny odpowiadał kształtowi pożądanych kształtów wewnątrz. Dzięki temu uzyskuje się cieńsze ścianki formy, co znacznie zwiększa elastyczność, a tym samym pozwala na doskonalsze formowanie przy każdym użyciu.

  Jeśli nigdy nie używałeś form silikonowych lub chciałbyś wiedzieć dlaczego sprzedawane przez nas formy silikonowe są tak wyjątkowe - wypróbuj je, a sam się przekonasz, że są jednymi z najlepszych na rynku!

 

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Silikonowe foremki
Waga: 0.087 kg
Opakowanie: Plastikowa torba
Materiał: silikon

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: