Forma silikonowa trzy aniołki

Kod: ES-1926
Brak oceny
Marka: EasyBaking
zł20
Zamówiony u dostawcy
Pozycja została wyprzedana…

Forma silikonowa trzy aniołki

Rozmiar formy: 80x75x15mm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Opisy form silikonowych

  1. 100% silikon spożywczy
  2. Zakres temperatur: -40°Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
  3. Łatwe do użycia w piekarniku, mikrofalówce lub zamrażarce
  4. Elastyczny, lekki i przenośny, łatwy do przechowywania
  5. Certyfikat FDA/SGSSprzedawane przez nas formy silikonowe są bardzo elastyczne, niezwykle odporne na obciążenia mechaniczne, wysoką temperaturę i mróz. Testowane w laboratoriach zgodnie z przepisami FDA i SGS dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Foremki silikonowe są idealne do formowania marcepanu, pomady itp. Mimo, że pierwotnie zostały zaprojektowane do użytku w przemyśle spożywczym (dekoracje tortów), doskonale sprawdzają się również przy użyciu materiałów niespożywczych, takich jak glinka ceramiczna, mydło i wosk.

Tradycyjne formy silikonowe wykonywane są w blokach/klockach o kwadratowych narożnikach i grubych ścianach. Jest to powszechnie postrzegane jako bardziej wytrzymały produkt o dłuższej żywotności, choć jest to prawdą tylko do pewnego stopnia. Wraz z naszymi dostawcami stwierdziliśmy, że takie formy są trudniejsze w obsłudze i jeszcze trudniejsze w kształtowaniu. Zamiast tego staramy się projektować każdą formę indywidualnie, tak aby kształt zewnętrzny odpowiadał kształtowi pożądanych kształtów wewnątrz. Dzięki temu uzyskuje się cieńsze ścianki formy, co znacznie zwiększa elastyczność, a tym samym pozwala na doskonalsze formowanie przy każdym użyciu.

Jeśli nigdy nie używałeś form silikonowych lub chciałbyś wiedzieć dlaczego sprzedawane przez nas formy silikonowe są tak wyjątkowe - wypróbuj je, a sam się przekonasz, że są jednymi z najlepszych na rynku!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Silikonowe foremki
Waga: 0.055 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: